KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 16375159
nr 1637 5159
Robert Högfeldt
(1894-1986), Sverige
Flicka. Signerad. Blandteknik, bildmått: 23x22 cm, yttermått inklusive ram: 37x36 cm
Utrop:
500 kr
måndag 26 augusti 2024
kl 18:26:17
Robert Högfeldt
Läs mer om Robert Högfeldt